Jak jsme na tom?: 75%!

Zdravím všechny naše fanoušky! Jak si můžete všimnout, tak po delší době se opět hlásíme a tentokrát už s nějakým článkem. Rozhodli jsme se psát tyto novinky, abychom Vám dali vědět, jak na tom jsme a že rozhodně nemáme v plánu skončit! Ikdyž to tak už párkrát vypadalo. Zkrátka neměli jsme poslední dobou štěstí a problémy se na nás lepí jako mouchy na mucholapku. Ale tohle a víc se dozvíte až v bonusovém videu, které uvidíte po vydání dabingu – bude o celém jeho průběhu, kde všechno rozebereme do detailů. Rozhodně je na co se těšit. A co se týče těchto novinek, budeme se je snažit vydávat pravidelně. Takže vzhůru na ně!

Určitě jste si už v názvu anebo v náhledu všimli, že jsme dosáhli skvělých 75%! Ano, je to neuvěřitelné a nikdy by mě to samotného nenapadlo, že to dotáhneme tak daleko. Ostatně sami uvidíte proč v již zmiňovaném videu. Momentální situace je taková, že hlavní příběh, vedlejší mise a assety jsou (až na drobné detaily) hotovy a tím pádem zbývají jen chodci. Bohužel to ještě chvíli zabere. Ptáte se proč? Důvod je jednoduchý – na internetu nebyl nikde k sehnání kompletní výpis těch zmiňovaných dialogů, takže musíme udělat vlastní. Ve hře je jich něco kolem 9000, takže opravdu šílená práce. Když si vezmete, že musíme 9000 jich naposlouchat a vypsat a potom ještě znovu těch 9000 přeložit. Ano, máme hodně schopných a dobrých překladatelů, ale přece jenom je to i tak hodně a dokonce některé jsou tak nekvalitní, že ani nerozumíme co je v dané nahrávce.

Musím podotknout, že tímto se navíc otevírá plno dalších rolí, takže pokud máte zájem se přidat a pomoct nám, tak neváhejte kliknout na sekci Nábor a vyplnit přihlašovací formulář. Oceníme každou pomoc, ale hlavně dabérky, protože těch tu moc nemáme a u chodců je potřeba plno ženských hlasů. To by bylo prozatím ode mě vše.